خانه / دوره ابتدایی / پایه اول / آموزش مهارت در تابستان

آموزش مهارت در تابستان

تفریحات و سرگرمی های آموزنده برای کودکاندر این بخش تعدادی از محصولات پر طرفدار وب سایت فایر فایل که برای آموزش مهارت در تابستان مناسب است برای شما آماده شده است.

  ادامه ی مطلب را در پایین ببینید.

آموزش خوش خطی در کودکان ابتدایی

آموزش خوش خطی با مداد

حجم فایل:۳٫۴۱ MB

از اینجا دانلود کنید.

 

کتاب خوشنویسی برای تمرین خط تحریری ساده برای نوشتن در ابتدایی مناسب است: کتاب کار آموزش خوشنویسی کودکان راه حلی برای برطرف کردن مشکل بد خطی در دبستان است. این کتاب همچنین یک کتاب معرفی نشانه ها با تصویر و آموزش نگارش  نشانه ها برای  کودکان می باشد.

کتاب کار ریاضی کتاب کمک آموزشی ریاضیکتاب کار ریاضی پایه اول

حجم فایل: ۲۰ MB

بهای دریافت فایل: ۵۰۰۰ تومان

50,000 ریال – خرید

 

کتاب کمک آموزشی ریاضی می تواند تمرین خوبی برای درسهایی باشد که هر روز کودک شما در مدرسه می آموزد.در طراحی صفحات از تصاویر زیبا استفاده شده که با پرینت سیاه و سفید هم می توان از آن استفاده کرد.مطالب با ترتیب از آسان به سخت قرار داده شده است.در مورد هر مفهوم کتاب چند صفحه تمرین وجود دارد

مجموعه ی آموزش خواندن به خردسالان

حجم فایل:۱ MB

بهای دریافت محصول: ۵۰۰۰ تومان

از اینجا دانلود کنید.

 

محصول ذکر شده ۳۰ برگ حاوی  ۱۵۰ عدد فلش کارت است.در طراحی این کارت ها از تصاویر واضح و مورد علاقه ی کودکان استفاده شده و بدون شک آنها را مجذوب خود خواهد کرد.تصاویر به صورتیست که با پرینت سیاه و سفید هم به راحتی می شود از این کارت ها استفاده کرد.

 درهای ثروت در کودکی

حجم فایل : ۲ MB

بهای در یافت لینک : ۴۵۸۰ تومان

 

مجموعه ای خارق العاده برای تمرین موفقیت در کودکان.اولین کتاب کار موفقیت کودکان در ایران رویای شما برای کودکانتان این است که کودکی منظم ،مستقل،.عالی ، و برترین پرورش دهید .این کتاب یک مجموعه ی نایاب از سری کتب آموزشی کودکان است که شامل تمرین هایی است مطابق با سن کودکان که با توجه به شرایط مختلف کودکان طراحی شده است.

آموزش تصویری رنگ ها به کودکان مهد کودک و خردسال

 رنگین کمان کتاب آموزش رنگ ها به کودکان

حجم فایل:۱ MB

بهای دریافت فایل: ۹۰۰ تومان

برای دانلود کلیک کنید.

9,000 ریال – خرید

 

کتاب آموزش رنگ ها به کودکان شما به دو زبان فارسی و انگلیسی نام رنگ ها را می آموزد .تصاویر جالب و قابل فهم برای کودکان خردسال برای رنگ آمیزی  و همچنین تمرین های جالبی برای تشخیص رنگ ها و انتخاب رنگ مناسب برای تصاویر در کتاب آموزش رنگ قرار دارد.کتاب آموزش رنگ ها می تواند بهترین تمرین و سرگرمی کودکان شما با هدف یادگیری رنگ ها و نام آنها به دو زبان فارسی و انگلیسی باشد.

اموزش زبان به کودکان خردسال با استفاده از نقاشی و کاردستی و رنگ آمیزی کتاب آموزش انگلیسی با رنگ آمیزی

حجم فایل: ۳٫۹۷ MB

برای دانلود کلیک کنید.

از اینجا دانلود کنید.

 

مجموعه ی زیر کتاب آموزش زبان انگلیسی با روش رنگ آمیزی تصاویر است که با تصاویر جذاب و زیبا کودکان را جذب خود خواهد کرد. در کنار سرگرمی ها به کودک خود می توانید به آسانی حروف انگلیسی و اعداد و کلمات ساده را آموزش دهید.

کتاب کار و تمرین جدول شگفت انگیز و بازی سودوکو برای کودکان ابتداییکتاب کار تمرین و آموزش جدول سودوکو

حجم فایل: ۷۴۱ KB

از اینجا دانلود کنید.

 

کیدوکو جدول شگفت انگیزی است که این روزها در کتاب ریاضی کلاس اول دبستان هم جای خوبی برای خود باز کرده است . کتاب کار آموزش و تمرین جدول شگفت انگیز برای تمام دانش آموزان ابتدایی مناسب است و در آن شیوه ی حل کردن جدول سودوکو به همراه آموزش مفاهیمی چون رنگ ها و سطر و ستون و تمرین هایی برای افزایش دقت و تمرکز در مشاهده و تشخیص آمده است .در این مجموعه پس از معرفی جدول سودوکو و آموزش شیوه ی حل کردن آن دانش آموز می تواند جدول های سخت تری که برای تقویت و افزایش دقت و تمرکز کودک در کتاب آورده شده حل کند.

آموزش اعداد صفر تا ده و بیست به کودکانکتاب رنگ آمیزی آموزش اعداد

حجم فایل :۹۸۳ KB

بهای دریافت فایل: ۲۰۰۰ تومان

20,000 ریال – خرید

 

کتاب آموزش اعداد برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی ، که برای فهم بیشتر اعداد و شمارش درست نیاز به تمرین و تکرار دارند ، مناسب است.در این کتاب اعداد به همراه شکل و رنگ آمیزی نقاشی های بسیار جذاب در ذهن کودک ماندگار می شود.در کتاب آموزش اعداد  ، کودک با رنگ آمیزی که یک کار دوست داشتنی است اعداد را نیز می آموزد و شکل نوشتاری آن را تمرین می کند و اعدد را از هم تشخیص می دهد.

 

کانال ما در تلگرام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme