خانه / دوره ابتدایی / پایه اول / آموزش کودکان در ماه رمضان

آموزش کودکان در ماه رمضان

در زیر سه محصول خوب سایت فایر فایل که برای ماه رمضان بسیار مناسب آموزش به کودکان است آمده است:

کتاب جالب و آموزنده ی رنگ آمیزی ارزش های دینی شامل تعدادی طرح رنگ امیزی با مفاهیم مذهبی و دینی است برای دختران و پسران در ماه رمضان است که به بچه ها قدرت تشخیص خوب و بد در نگاه اسلام را میدهد تا در اعمال و رفتار روزانه و عادی خود در ماه رمضان از تعالیم دینی و مذهبی اسلامی کمک بگیرند و در کنار زندگی شیرین تر و روابط سالم تر بنده ی مومنی نیز باشند.

با آموزش های این کتاب کودکان علاقمند به روزه می توانند برای افزایش اعمال خوب و نیک در زندگی تلاش کنند و همچنین در روابط و رفتار خود همیشه به تعالیم اسلامی توجه کنند.

در این کتاب که به مناسبت ماه رمضان در سایت قرار داده شده مفاهیمی برای آموزش کودکان از احکام و حسنات اسلامی است مانند: قناعت ، نیکی کردن ،نماز خواندن ،  نیایش و دعا ، شکر کردن، راضی بودن به داشته های خود، محبت به مادر و بزرگتر ها، شاد کردن مادر، راستگویی و استفاده از کلمات زیبا در صحبت ها، کمک کردن به همنوعان در سختی ها، ….

اموزش قران و تعالیم دینی و اسلامی به کودکان

تعالیم دینی و اسلامی به کودکان

 

عنوان: آموزش ارزش های اسلامی به کودکان

حجم فایل: ۵۶۰ KB

از اینجا دانلود کنید.

 

 

 

 

مجموعه ی زیر طرح های رنگ آمیزی بسیار زیبا با مضمون های حجاب و دختران باحجاب و زندگی اسلامی است.بسیار زیبا و تاثیرگذارمی باشد.برای ترقیب کودکان به حجاب و پوشش های اسلامی بسیار مناسب است.

با استفاده از این طرح های سیاه سفید در تکالیف مدرسه دانش اموزان خود را به حفظ حجاب در عین زیبایی و مرتب بودن ترقیب کنید. این طرح ها از دختران خوش پوش و خوش صورت مسلمان است که به بچه ها انگیزه ی بیشتری برای حفظ حجاب می دهد.

تصویر سیاه وسفید برای رنگ کردن کودکان با موضوعات اسلامی

عنوان : طرح رنگ امیزی دختران زیبا با پوشش اسلامی

بهای دریافت لینک: ۱۰۰۰ تومان

حجم فایل: ۸۷۵ KB

از اینجا دانلود کنید.

این مجموعه زیبای رنگ امیزی با موضوعات آموزشی متعدد زیر مورد کاربرد است:

کمک کردن به نیازمندان، بخشندگی،صداقت،والدین،احترام به بزرگتر ها، نظم در کارها، نظم در وسایل،خوشرویی و زبان خوش،شرافت ،ارتباط با خدا،یاد خدا در قرآن،مجموعه ی وسایل و اشیائ مدرسه،لوازم التحریر،رابطه ی خواهر و برادری در خانواده،سپاسگزاری در مدرسه و خانواده، همکاری و مسئولیت پذیری،آداب سخن گفتن، شاد بودن،فداکاری،احسان، قانون مداری، ادب و تواضع،خیرخواهی مدارا،انصافو….

این مجموعه با کیفیت اندازه ی برگه اچار است.و با توجه به موارد مهم اسلامی مانند پوشش اسلامی و رفتار اجتماعی مبتنی بر اسلام و موارد دیگر تهیه شده.

طرح رنگ آمیزی موضوعات اخلاقی کودکان

عنوان: طرح رنگ امیزی رفتار های اجتماعی و فردی خوب

حجم فایل: ۸۲۸ KB

بهای دریافت لینک: ۳۰۰۰ تومان

 

30,000 ریال – خرید

 

کانال ما در تلگرام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme