خانه / سایر / ایده طرح تشویق گروهی و فردی

ایده طرح تشویق گروهی و فردی

ایده ی طرح تشویق زیر با تصاویر دیگر هم ممکن و زیباست.برای شکیل تر شدن طرح خود می توانید آن را بنر کنید و فقط قیف های کوچکی برای گذاشتن امتیازات گروهی روی دست هر زنبور بچسبانید.

طرح تشویق فردی و گروهی

در این طرح برای هر فرد یک گل در باغ گلها در نظر گرفته شده و برای هر گروه یک زنبور پرتلاش .

امتیازات فردی برچسب های ستاره ی چسبیده روی هر گل است که وقتی به تعداد معین رسید جایزه دریافت می شود و امتیازات گروهی برای هر کار گروهی یک آبنبات است که در سبد زنبور مرتبط به هر گروه قرار می دهید. وقتی تعداد آبنبات ها به تعداد تمام اعضای گروه رسید بین آنها تقسیم می شود.

زنبور که نماد کار گروهی و تلاش زیاد است و اینکه در هنگام برداشت شهد گلها باعث رشد و بقای نسل گلها هم می شود و نماد کمک رسانی به دیگران است می تواند در انجام فعالیتها راهنمای انجام کار گروهی به بهترین و موثرترین حالت باشد.

 

ایده ی طرح تشویق٬ بانشاط کردن فضای کلاس٬ تزیین دیوار کلاس ابتدایی٬ خلاقیت در طرح تشویق کلاسی٬ سفارش بنر طرح تشویق گروهی و فردی برای کلاس های ابتدایی ایده ی طرح تشویق٬ بانشاط کردن فضای کلاس٬ تزیین دیوار کلاس ابتدایی٬ خلاقیت در طرح تشویق کلاسی٬ سفارش بنر طرح تشویق گروهی و فردی برای کلاس های ابتدایی ایده ی طرح تشویق٬ بانشاط کردن فضای کلاس٬ تزیین دیوار کلاس ابتدایی٬ خلاقیت در طرح تشویق کلاسی٬ سفارش بنر طرح تشویق گروهی و فردی برای کلاس های ابتدایی ایده ی طرح تشویق٬ بانشاط کردن فضای کلاس٬ تزیین دیوار کلاس ابتدایی٬ خلاقیت در طرح

کانال ما در تلگرام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme