خانه / دوره ابتدایی / پایه اول / خط کش شابلونی مناسب برای دبستان

خط کش شابلونی مناسب برای دبستان

شابلون جذاب برای رسم در کودکان

در شیوه ی جدید آموزش بعد از تحول بنیادین دروس ابتدایی برای ترسیم از ابزار های مختلفی استفاده می شود که هر یک با توجه به کاربرد آن مهارتی در کودک را پرورش می دهد.

استفاده از ابزار مختلف امر مهم آموزشی است که توجه به آن از ضرورات آموزش صحیح می باشد.ابزار مناسب برای رسم اشکال هندسی با یک ابعاد شابلون است در مقطع ابتدایی این ابزار با عنوان خط کش شابلونی شناخته شده و کاربرد داردکودک با این ابزار می تواند به راحتی اشکال ابتدایی را رسم و آن را رنگ آمیزی کند.

خط کش مناسب برای کودکان ابتدایی باید چند ویژگی را دارا باشد :

۱٫شکننده نباشد: در دوره ی ابتدایی بهتر است از خط کش های ژله ای استفاده شود. چرا که هم حمل و نقل ان در کیف راحتتر است و احتمال شکسته شدن ندارد و هم با استفاده از خاصیت ارتجاعی راحت تر می شود آن را به کاربرد.

۲٫ابعاد مناسب شکل های خط کش برای رسم در کتاب: اشکال شابلونی باید ابعاد مناسب و منطبق بر کتاب داشته باشند .ابعاد اصلی در هنگام رسم مهم است . باید با آن رسم کرد تا به ابعاد واقعی پی برد.

۳٫اندازه ی خط کش شابلونی نباید زیاد بزرگ و زیاد کوچک باشد: اگر ابعاد متناسب با توانایی جسمی کودک نباشد کودک در کاربرد آن به مشکل بر می خورد.

 

 

 

ابزا هندسی مدارس٬ خرید اینترنتی لوازم التحیر٬ خط کش شابلون دار و جدید٬ خط کش شابلونی مناسب برای دبستان٬ خط کش مناسب ابتدایی٬ خلاقیت در لوازم التحریر٬ لوازم التحریر جدید و زیباابزا هندسی مدارس٬ خرید اینترنتی لوازم التحیر٬ خط کش شابلون دار و جدید٬ خط کش شابلونی مناسب برای دبستان٬ خط کش مناسب ابتدایی٬ خلاقیت در لوازم التحریر٬ لوازم التحریر جدید و زیبا ابزا هندسی مدارس٬ خرید اینترنتی لوازم التحیر٬ خط کش شابلون دار و جدید٬ خط کش شابلونی مناسب برای دبستان٬ خط کش مناسب ابتدایی٬ خلاقیت در لوازم التحریر٬ لوازم التحریر جدید و زیبا ابزا هندسی مدارس٬ خرید اینترنتی لوازم التحیر٬ خط کش شابلون دار و جدید٬ خط کش شابلونی مناسب برای دبستان٬ خط کش مناسب ابتدایی٬ خلاقیت در لوازم التحریر٬ لوازم التحریر جدید و زیبا

 

کانال ما در تلگرام

۱ دیدگاه

  1. سلام روز بخیر.من تعدادی خط کش شابلون دار مناسب کلاس اول رو میخواستم.چند قیمت و قیمت همکار چطوره؟من چجوری میتونم مستقیم باهاتون در ارتباط باشم ممنون.در صورت امکان با این شماره تماس بگیرین متشکرم۰۹۱۷۱۸۳۱۴۹۴

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme