خانه / درباره محصولات

درباره محصولات

سایت فایرفایل در بهمن ۱۳۹۱ کار خود را شروع کرد،در طی این مدت این  تیم آموزشی به درجات بالایی از خدمت و محبوبیت در بین کاربران دست یافته است ومحصولات برجسته ای  تولید کرده که تمام آن ها توسط مدرسین و متخصصین تیم فایرفایل تهیه شده اند و کاملاً اختصاصی می باشند .

فایل ها آموزشی دبستان اکثرا برای پرینت و تکثیر سیاه سفید و استفاده در مدرسه توسط معلمان یا در خانه توسط والدین طراحی شده.با توجه به سیاه سفید بودن سعی شده در طراحی آن از طرح های کودکانه با خلاقیت زیاد و مرتبط با دروس هر هفته برای زیباتر شدن آن استفاده شود.یکی از مهترین اهداف ما از طراحی چنین محصولاتی در این مقطع کم کردن بار کاری معلمان و والدین و افزایش سطح کیفی تکالیف در کلاس ها و منازل برای دانش آموزان است.

تمامی محصولات این پایگاه اینترنتی که با تلاش متخصصان آموزش در مقطع آمادگی و ابتدایی ساخته شده قبل از قرار گیری بر روی سایت تست میشوند.

مطالب سایت نیز تا حد ممکن بررسی میشوند تا هیچ اطلاعات اشتباهی به کاربران ارائه نشود. با این حال گاهی ممکن است اشکالی در یکی از مطالب دیده شود که از چشم ما دور مانده باشد. و یا ممکن است کاربری برای استفاده از یکی از مطالب سایت نیاز به راهنمایی داشته باشد. به همین دلیل ما پشتیبانی و پاسخگویی دقیق را وظیفه خود میدانیم.

برای طرح سوالات و مشکلات خود در مورد مطالب سایت،در قسمت تماس با ما مطرح کنید.

امید واریم که بتوانیم در کنار شما این سایت را گسترش دهیم تا جایی که همه افراد از محصولات ارزشمند آموزشی فایرفایل استفاده کنند.

کانال ما در تلگرام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme