خانه / مطالب سایت / نرم افزار آموزش جمع

نرم افزار آموزش جمع

در این نرم افزار که کار با آن بسیار آسان می باشد. می توانید به آسانی اعداد دو رقمی، سه رقمی و چهار رقمی را جمع کنید. و درست یا نادرست بودن جواب را با کلیک روی یک دکمه متوجه شوید و امتیاز خود را ببینید. در قسمتی از این نرم افزار می توانید با استفاده از شکل به عبارات پاسخ دهید.

سوالات این کارگاه قابل تغییر است. از این نرم افزار کاربردی می توانید به راحتی برای تمرین جمع و ارزشیابی از آن استفاده کنید.

این نرم افزار می تواند به خوبی جایگزینی برای بازی های غیر آموزشی برای کودک باشد. کافی ست این نرم افزار را دانلود کنید و باز کنید.

نمونه سوال جمع اعداد کلاس چهارم دوم سوم پنجم ششم

 

نرم افزار آموزش جمع

حجم فایل : ۱٫۴۸ MB

رایگان – خرید

 

 

تصاویر نرم افزار را در زیر می بینید.

جمع یک رقمی جمع دو رقمی جمع سه رقمی جمع چهار رقمی

 

 

 

 

 

 

دانلود نرم افزار طراحی نمونه سوال برای آزمون جمع

 

 

آموزش جمع و منها در دبستان٬ جمع اعداد چهار رقمی٬ جمع اعداد دو رقمی٬ جمع اعداد سه رقمی٬ جمع ستونی٬ جمع فرآیندی٬ دانلود نرم افزار آموزشی کودکان٬ دانلود نرم افزار آندروید برای کودکان ابتدایی آموزش جمع و منها در دبستان٬ جمع اعداد چهار رقمی٬ جمع اعداد دو رقمی٬ جمع اعداد سه رقمی٬ جمع ستونی٬ جمع فرآیندی٬ دانلود نرم افزار آموزشی کودکان٬ دانلود نرم افزار آندروید برای کودکان ابتدایی آموزش جمع و منها در دبستان٬ جمع اعداد چهار رقمی٬ جمع اعداد دو رقمی٬ جمع اعداد سه رقمی٬ جمع ستونی٬ جمع فرآیندی٬ دانلود نرم افزار آموزشی کودکان٬ دانلود نرم افزار آندروید برای کودکان ابتدایی

کانال ما در تلگرام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme