خانه / محصولات سایت / نرم افزار ثروت در کودکی

نرم افزار ثروت در کودکی

کودکان امروز نمی توانند تنها با تکیه بر استعدادها و توانایی های ذاتی خود در زندگی موفق باشند. برای داشتن برتری نسبت به سایر افراد نیاز به آموزش مهارت دارند تا در دنیای امروز از سطح اجتماعی و اقتصادی خوبی برخوردار شوند و درحقیقت ثروتمند شدن از نیاز های اساسی برای داشتن زندگی شاد در دنیای امروز است که باید به کودکان آموزش داده شود. ثروت فقط پول معنی نمی شود بلکه توانایی رسیدن به خواسته های قلبی است که با وجود آنها زندگی بهتر می شود.

نرم افزار ثروت در کودکی کمک می کند تا کودک از توانایی ها و فرصت های پیش رو جهت بهبود زندگی خود بهره گیرد، مستقل باشد و در شرایط مختلف به تنهایی بهترین تصمیم ها را جهت بهتر شدن خود در تمام ابعاد زندگی بگیرند.

ما در نرم افزار ثروت در کودکی با بررسی زندگی انسانهای بزرگ و ثروتمند دنیا ، عادات رفتاری برجسته ی آنها در دوران کودکی را جمع آوری کرده ایم و به صورت تمرین های عملی جذاب و مناسب کودکان در این نرم افزار اندروید قرار داده ایم.بی شک تجربیات تعداد زیادی از انسان های موفق و ثروتمند دنیا می تواند راه روشنی برای رسیدن به اهداف باشد.

کتاب تمرین های موفقیت کودکان که نرم افزار زیر از روی آن ساخته شده است را از لینک زیر دانلود کنید:

 دانلود کتاب درهای ثروت در کودکی

 

درهای ثروت در کودکی

 

 

 

نرم افزار آندروید درهای ثروت در کودکی

حجم فایل:۲٫۷۱ MB

فرمت فایل : apk

بهای دریافت محصول : ۳۵۸۲ تومان

35,820 ریال – خرید

 

 

 

 

 

 

 

آموزش مهارت های زندگی به بچه ها٬ بازی آنلاین کودکان٬ برنامه اندروید گوشی٬ تمرین ها و نکات برای ثروتمند شدن کودکان٬ تمرین های موفقیت کودکان٬ دانلود بازی آندروید برای تمام گوشی ها٬ دانلود برنامه اندروید برای کودکان٬ دانلود نرم افزار برای آموزش به کودکان٬ دانلود نرم افزار گوشی بازی کودکان٬ کتاب ثروتمند شدن٬ نرم افزار اندروید٬ نرم افزار ثروت در کودکی آموزش مهارت های زندگی به بچه ها٬ بازی آنلاین کودکان٬ برنامه اندروید گوشی٬ تمرین ها و نکات برای ثروتمند شدن کودکان٬ تمرین های موفقیت کودکان٬ دانلود بازی آندروید برای تمام گوشی ها٬ دانلود برنامه اندروید برای کودکان٬ دانلود نرم افزار برای آموزش به کودکان٬ دانلود نرم افزار گوشی بازی کودکان٬ کتاب ثروتمند شدن٬ نرم افزار اندروید٬ نرم افزار ثروت در کودکی

 

کانال ما در تلگرام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme